Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Zmiana cyklu rozrachunkowego z T+3 na T+2 * * *
23 października 2014
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Millennium w mediach
HM Inwest S.A.
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
PocketPC i Symbian
Java
BlackBerry
Android
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
53 206,46
-0,18
14:47 23.10
 WIG20
2 431,90
0,12
15:02 23.10
 mWIG40
3 501,05
-0,63
14:47 23.10
 WIG50
3 062,63
-0,95
14:47 23.10
 WIG30
2 610,30
0,00
14:47 23.10
 WIGdiv
1 189,94
0,15
14:47 23.10
 RESPECT
2 805,13
0,42
14:47 23.10
 WIG250
1 185,90
-0,24
14:47 23.10
 WIG-Poland
54 978,04
0,25
11:15 23.10
Stan rynku
2014-10-23
189 (31%)
155 (25%)
269 (44%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
MiS80 11 373 561
WIG 948 755 579
WIG20 828 184 870
mWIG40 80 223 489
SpółkaObrót [zł]
PKO BP 160 927 000
ORANGE POLSKA 133 151 729
PGE 103 224 055
PEKAO 76 813 626
PZU 72 359 964
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
EASTSIDE0,02+100,00
BRASTER7,11+36,99
ORANGEPL10,15+2,01
LOTOS28,06+2,00
EUROCASH34,83-1,25
MBANK484,00-1,35
PRESTO0,11-15,38
READGENE1,05-19,85
DerywatKursZm. [%]
FW20Z14202 435,00+0,12
FW40Z143 529,00-0,20
FPGEZ1421,51+1,46
OW20X14230013,62-13,58
Waluty
23.10.2014
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,5046 0,12
EUR 4,2280 0,12
GBP 5,3455 0,23
USD 3,3390 0,35
Surowce
22.10.2014
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 990,000,71
cyna19 397,500,49
cynk2 223,000,77
miedz6 663,001,12
nikiel15 370,000,31
olow2 039,001,19
  Informacje DM
Zmiana cyklu rozrachunkowego z T+3 na T+2
Giełda Papierów Wartościowych rozpoczyna stosowanie wymogu dodatkowego potwierdzania zleceń maklerskich
23.10.2014
14:59MSW: wiceminister jedzie na miejsce akcji ratowniczej w Katowicach (komunikat)
14:52PKO BP BANKOWY OFE wartość jednostki rozrachunkowej
14:51PKO BP Bankowy OFE informuje
14:51EKO EXPORT SA - rejestracja przez sąd zmian w statucie
14:43MNiSW: rozstrzygnięto konkurs promujący polskie uczelnie wśród cudzoziemców (komunikat)
14:34Wzrósł indeks aktywności w gospodarce amerykańskiej NAI
14:32Liczba nowych bezrobotnych w USA wzrosła o 17 tys.
14:28PKN ORLEN SA - umowy pomiędzy Grupą Kapitałową ORLEN i grupą Total
14:28POLIMEX-MOSTOSTAL SA informacja o zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego spółki oraz zmian statutu
14:27BOŚ SA rating BOŚ SA
14:27Aegon OFE wartość jednostki rozrachunkowej
14:24Dostosowanie stóp NBP możliwie szybkie i istotne, ale wg części RPP jednorazowe - minutes
14:20PEKAO BANK HIPOTECZNY SA informacje o wysokości stopy procentowej
14:17ELEKTROCIEPŁOWNIA BĘDZIN SA podpisanie przez spółkę zależną Term - Sheet'u umowy leasingowej
14:17GENERALI OFE wartość jednostki rozrachunkowej
14:14SERINUS ENERGY INC. dopuszczenie i wprowadzenie akcji spółki do obrotu na rynku podstawowym
14:13OFE POCZTYLION informuje
14:13GRUPA KĘTY SA rejestracja podwyższenia kapitału zakładowego
14:02Rośnie ryzyko dłuższego niż sądzono utrzymywania się CPI poniżej celu - minutes
14:01GPW SA - Indeksy - sesja
13:59AMREST HOLDINGS SE zbycie akcji własnych w ramach realizacji programu opcji menadżerskich
13:58APLISENS SA zmiana terminu publikacji rozszerzonego skonsolidowanego raportu za III kwartał 2014 r.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.