Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Zmiana zasad składania dyspozycji przelewów * * * * * * Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza na ogólnopolskie badania inwestorów * * *
31 lipca 2014
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Millennium w mediach
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
PocketPC i Symbian
Java
BlackBerry
Android
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
50 338,60
-0,11
13:11 31.07
 WIG20
2 343,65
-0,12
13:27 31.07
 mWIG40
3 292,28
0,02
13:11 31.07
 WIG50
2 891,90
0,06
13:11 31.07
 WIG30
2 511,69
-0,09
13:11 31.07
 WIGdiv
1 131,73
0,38
13:11 31.07
 RESPECT
2 682,80
0,04
13:11 31.07
 WIG250
1 152,55
-0,34
13:11 31.07
 WIG-Poland
51 541,79
-0,29
11:15 31.07
Stan rynku
2014-07-31
175 (30%)
159 (27%)
250 (43%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
MiS80 8 693 519
WIG 626 971 221
WIG20 550 280 126
mWIG40 42 550 761
SpółkaObrót [zł]
PKO BP 93 905 175
PGNIG 84 922 272
PZU 82 147 856
KGHM POLSKA MIEDZ SA 77 839 899
EUROCASH 65 670 188
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
RESBUD9,13+30,80
WDBBU4,15+27,69
BZWBK355,20+1,46
ORANGEPL10,09+1,31
EUROCASH38,56-2,99
PGNIG4,85-3,00
T2INVEST0,37-21,28
IGORIA1,28-22,42
DerywatKursZm. [%]
FW20U14202 306,00+0,04
FW40U143 278,00-0,27
FTPEU144,88+0,21
OW20I1429000,48+118,18
Waluty
31.07.2014
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,4225 0,25
EUR 4,1640 0,30
GBP 5,2506 0,11
USD 3,1094 0,37
Surowce
29.07.2014
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium2 038,000,79
cyna22 667,001,11
cynk2 421,000,88
miedz7 130,000,00
nikiel18 816,00-2,10
olow2 310,001,18
  Informacje DM
Zmiana zasad składania dyspozycji przelewów
Nowe notowania w programie ePromak Plus
31.07.2014
13:25DGA SA - odstąpienie od objęcia akcji spółki Bezkartek.pl S.A.
13:19ANR wpłaciła do budżetu 250 mln zł
13:18mBank Indeks Nastrojów Konsumenckich w II kw. wzrósł o 1 pkt do minus 6
13:16LUBELSKI WĘGIEL BOGDANKA SA zawarcie aneksu do umowy znaczącej z PGNiG Termika S.A.
13:09KCI SA zmiana znaczącej umowy.
13:08PKB w '14 wzrośnie o 3,5 proc.; w '15 przyspieszy do 3,8 proc. - IBnGR (opinia)
13:05Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - LIBOR
13:05Złotowe depozyty międzybankowe - WIBID,WIBOR
13:03NWZ Polimeksu zdecydowało o emisji 3,1 mld akcji serii R
13:01Aegon OFE wartość jednostki rozrachunkowej
12:59Aegon OFE informuje
12:56TORPOL SA zawarcie umowy znaczącej
12:54EMC INSTYTUT MEDYCZNY SA zmiana znaczącej umowy w Szpitalu Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim
12:48Torpol zlecił Pozbudowi prace za 108,2 mln zł netto
12:39POLIMEX-MOSTOSTAL SA treść uchwał podjętych przez NWZ spółki
12:36Wzrost PKB w II kw. wyniósł 3,4 proc. rdr, tak jak w I kw. - IBnGR (opinia)
12:33POLIMEX-MOSTOSTAL SA wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na NZW spółki
12:28Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR
12:18POZBUD T&R SA podpisanie przez emitenta umowy podwykonawczej ze spółką TORPOL S.A.
12:18BZ WBK liczy na utrzymanie lub spadek marży odsetkowej w drugim półroczu
12:11Parlament Ukrainy odrzucił dymisję premiera Arsenija Jaceniuka
12:09Wzrostu wartości umów leasingowych w III kw. spodziewa się 42 proc. firm - ZPL
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.