Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Wezwanie na ATM * * *
6 maja 2016
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Wezwanie ATM
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
46 430,16
-1,26
17:15 05.05
 WIG20
1 837,71
-1,48
17:15 05.05
 mWIG40
3 536,11
-1,23
17:15 05.05
 sWIG80
13 633,87
-0,90
17:15 05.05
 WIG30
2 052,63
-1,48
17:15 05.05
 WIGdiv
971,73
-1,08
17:15 05.05
 RESPECT
2 227,61
-1,21
17:15 05.05
 WIG-Poland
47 289,44
-1,29
17:15 05.05
Stan rynku
2016-05-05
196 (29%)
158 (24%)
315 (47%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 001 303 905
WIG20 810 733 001
mWIG40 108 234 710
sWIG80 57 366 513
SpółkaObrót [zł]
KGHM POLSKA MIEDZ SA 193 604 254
PKN ORLEN 94 477 085
PKO BP 72 103 835
PEKAO 68 096 372
PZU 62 191 782
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
MAKORA0,52+40,54
GRUPAEMM0,15+36,36
PGNIG4,92+0,82
MBANK319,75+0,52
BZWBK257,05-3,71
KGHM67,70-3,88
PREMFOOD0,93-18,42
POLTRONIC0,23-32,35
DerywatKursZm. [%]
FW20M16201 832,00-1,35
FW40M163 503,00-1,21
FMILM164,72-2,48
OW20F1625000,12-60,00
Waluty
05.05.2016
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 4,0005 -0,18
EUR 4,4003 0,03
GBP 5,5802 0,61
USD 3,8475 0,46
Surowce
04.05.2016
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 633,25-0,32
cyna17 315,00-0,59
cynk1 885,00-0,72
miedz4 843,50-1,33
nikiel9 402,50-0,87
olow1 754,250,00
  Informacje DM
Wezwanie na ATM
06.05.2016
00:15MOL MAGYAR OLAJ - S GľZIPARI RSZVNYTľRSASľG 2016 First Quarter Interim Management Report of MOL Group
05.05.2016
23:18HAWE SA Aktualizacja informacji w sprawie zawieszenia obrotu akcjami Emitenta
23:05DOM MAKLERSKI IDM SA Raport okresowy kwartalny skonsolidowany 1/2016 QSr
22:43ESOTIQ & HENDERSON SA Podjęcie decyzji o zamiarze podziału Esotiq & Henderson S.A.
22:08DZIEŃ NA RYNKACH: Na Wall Street spokojna sesja, inwestorzy czekają na dane z rynku pracy
21:57EMPIK MEDIA & FASHION SA Transakcje na akcjach emitenta.
21:51CCC SA Rezygnacja osoby nadzorującej
21:45CCC SA Powołanie Zarządu Spółki na kolejną V kadencję na lata 2016 - 2018
21:43GREMI INWESTYCJE SA Zmiana terminu publikacji raportów okresowych w 2016 roku.
21:40CCC SA Ocena sprawozdań rocznych i sytuacji Spółki w roku 2015 przez Radę Nadzorczą CCC S.A.
21:32CCC SA Uchwała Rady Nadzorczej CCC S.A. w sprawie podziału zysku za rok obrotowy 2015 oraz wypłaty dywidendy
21:25NETIA SA Transakcja wewnątrzgrupowa: Nabycie przez jednostkę zależną
21:06PCC EXOL SA Ustanowienie zabezpieczeń w związku z zawarciem umowy kredytowej z BOŚ S.A.
21:01NETIA SA Realizacja Programu skupu akcji własnych
20:21REDAN SA OGŁOSZENIE ZARZĄDU REDAN SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W ŁODZI
20:08W piątek zostanie ogłoszony kandydat na szefa NBP - Magierowski
20:03Projekt podatku handlowego może trafić na KSRM w przyszłym tygodniu - Janczyk, MF
19:57Robyg przez spółkę zależną kupił nieruchomość za 46 mln zł
19:44AMREST HOLDINGS SE Sprzedaż akcji AmRest dokonana przez osobę mającą dostęp do informacji poufnych
19:43Wpływ oceny Moody's na polskie SPW będzie przejściowy, krótkotrwały - Janczyk, MF
19:37Rząd nie wycofuje się ze zmian w podatku od kopalin, prace trwają - Janczyk, MF
19:35ROBYG SA ROBYG S.A. - Nabycie przez spółkę z grupy kapitałowej ROBYG
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.