Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Ogólnopolskie Badanie Inwestorów * * *
2 lipca 2015
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Ankieta SII
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
52 993,41
-0,63
17:15 01.07
 WIG20
2 293,03
-1,07
17:15 01.07
 mWIG40
3 681,49
-0,11
17:15 01.07
 sWIG80
12 977,43
0,59
17:15 01.07
 WIG30
2 515,50
-0,98
17:15 01.07
 WIGdiv
1 170,76
-0,66
17:15 01.07
 RESPECT
2 771,22
-1,42
17:15 01.07
 WIG-Poland
54 341,78
-0,65
17:15 01.07
Stan rynku
2015-07-01
263 (42%)
154 (24%)
216 (34%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 354 138 454
WIG20 1 122 002 702
mWIG40 161 347 664
sWIG80 46 060 049
SpółkaObrót [zł]
KGHM POLSKA MIEDZ SA 191 928 742
PKN ORLEN 163 326 214
PZU 149 847 374
PKO BP 138 140 215
PEKAO 117 914 831
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
PFMEDICAL39,00+30,00
INVENTI0,05+25,00
BOGDANKA54,80+5,69
SYNTHOS4,58+4,09
BZWBK328,00-3,88
PKNORLEN70,60-4,37
8FORMULA0,41-18,00
B2BPARTNER0,23-20,69
DerywatKursZm. [%]
FW20U15202 304,00-0,43
FW40U153 671,00-0,19
FPKOU1531,05-0,77
OW20S15227524,11+3,52
Waluty
01.07.2015
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 4,0097 -0,78
EUR 4,1923 -0,05
GBP 5,8910 -0,46
USD 3,7625 -0,05
Surowce
30.06.2015
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 690,00-0,59
cyna14 362,500,00
cynk1 999,00-1,21
miedz5 762,00-0,61
nikiel12 015,001,95
olow1 760,50-1,43
  Informacje DM
Ogólnopolskie Badanie Inwestorów
Informacja w sprawie zmiany metodologii liczenia depozytu zabezpieczającego dla derywatów.
02.07.2015
07:00Kalendarium rynku NewConnect 2.07.2015 - 4.07.2015
07:00Kalendarium rynku kapitałowego GPW 2.07.2015 - 6.07.2015
07:00Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 2 VII - 6 VII
06:31W rozmowach ws. Grecji potrzeba więcej dojrzałości - szefowa MFW
06:24Moody's obniżył rating Grecji do tzw. poziomu śmieciowego
06:00Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 2 VII - 25 IX
06:00Skrót wiadomości - środa, 1 lipca
00:08STARHEDGE SA Uchwały podjęte w dniu 30 czerwca 2015 roku na
01.07.2015
23:40MNI SA Uchwały podjęte przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie MNI S.A w dniu 30 czerwca 2015 roku.
22:41PEIXIN INTERNATIONAL GROUP NV Shareholders holding at least 5% of
22:35PEIXIN INTERNATIONAL GROUP NV Information on the investment plan performance
22:26ONE-2-ONE SA Zmiana adresu Spółki
22:07Wzrosty na Wall Street, w centrum uwagi Grecja i dane makro
22:07WASKO SA Informacja o zakończeniu i objęciu niepublicznej emisji obligacji imiennych serii B
21:02ZASTAL SA Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na ZWZA w dniu 30 czerwca 2015 r.
20:53Odroczenie spłaty długu Grecji nie byłoby dla niej korzystne - MFW
20:52Grexit zagroziłby stabilności strefy euro; byłby niekorzystny dla Polski - Szczurek
20:42Nie będzie dalszych rozmów z Grecją do referendum - Dijsselbloem (opis)
20:35VISTULA GROUP SA Nabycie akcji Spółki przez osobę mającą dostęp do informacji poufnych
20:25ZASTAL SA Powołanie osób nadzorujących
20:16MNI SA Złożenie wniosku o zawezwanie do próby ugodowej Janusza
20:02Enter Air przedłużyła proces budowy księgi popytu do 8 lipca
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.