Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Emisja akcji Alior Banku z prawem poboru * * * * * * Przeniesienie Punktu Obsługi Klienta w Gdańsku * * *
29 maja 2016
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Emisja pierwotna Alior Banku
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Wezwanie ATM
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
46 634,55
-0,13
17:15 27.05
 WIG20
1 839,22
-0,54
17:15 27.05
 mWIG40
3 573,71
0,87
17:15 27.05
 sWIG80
13 745,00
0,28
17:15 27.05
 WIG30
2 046,04
-0,44
17:15 27.05
 WIGdiv
962,51
-0,16
17:15 27.05
 RESPECT
2 216,74
-0,63
17:15 27.05
 WIG-Poland
47 491,44
-0,15
17:15 27.05
Stan rynku
2016-05-27
250 (38%)
182 (28%)
228 (35%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 280 693 515
WIG20 1 092 912 522
mWIG40 144 402 432
sWIG80 27 516 995
SpółkaObrót [zł]
PKO BP 162 652 794
PKN ORLEN 120 078 570
PEKAO 111 781 220
KGHM POLSKA MIEDZ SA 105 470 271
PZU 93 294 792
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
NOVINA1,19+45,12
TILIA5,01+43,55
ORANGEPL5,94+2,41
EUROCASH50,10+2,24
BZWBK263,00-3,52
ENEA10,00-6,10
PCHVENTURE1,05-22,79
HOTBLOK0,02-33,33
DerywatKursZm. [%]
FW20M16201 842,00-0,54
FW40M163 530,00-0,23
FCDRM1627,46+1,40
OW20F1627000,02-98,37
Waluty
27.05.2016
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,9795 -0,51
EUR 4,4063 -0,40
GBP 5,7738 -0,69
USD 3,9393 -0,73
Surowce
26.05.2016
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 553,25-0,22
cyna15 495,00-2,62
cynk1 874,502,53
miedz4 663,001,68
nikiel8 352,50-0,74
olow1 676,501,71
  Informacje DM
Emisja akcji Alior Banku z prawem poboru
Przeniesienie Punktu Obsługi Klienta w Gdańsku
28.05.2016
15:28SOVEREIGN CAPITAL SA Informacja dla akcjonariuszy mniejszościowych Emitenta
14:04MSWiA: Dzień Weterana - zaproszenie (komunikat)
13:23GLOBE TRADE CENTRE SA Powołanie członka Rady Nadzorczej spółki Globe Trade Centre S.A.
10:29MZ ws. trwającego w CZD strajku pielęgniarek OZZPiP (komunikat)
09:53Przegląd prasy gospodarczej, sobota, 28 maja
09:44EUROHOLD BULGARIA AD Notice and materials for the Annual GMS of Eurohold Bulgaria AD, 30.06.2016
06:00Skrót wiadomości - piątek, 27 maja
27.05.2016
22:10DZIEŃ NA RYNKACH: Sesja na Wall Street kończy się wzrostami po wystąpieniu prezes Fed
22:10NETIA SA Realizacja Programu skupu akcji własnych
22:09KREZUS SA Powołanie nowego Członka Rady Nadzorczej Krezus S.A.
22:03MIDAS SA Zawarcie znaczącej umowy finansowej
21:39CYFROWY POLSAT SA Przystąpienie spółek zależnych do Umowy Kredytów
21:30SILVANO FASHION GROUP AS Share buyback transactions
19:45Podwyżki stóp proc. w USA w nadchodzących miesiącach mogą być właściwe - Yellen
19:19VISTULA GROUP SA Dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu giełdowego na
19:13VISTULA GROUP SA Rejestracja akcji Vistula Group S.A. serii N w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych.
19:05KCI SA Uchwała Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych
19:01LENA LIGHTING SA Zbycie akcji Emitenta przez Członka Zarządu Lena Lighting S.A.
18:50MCI CAPITAL SA Nabycie przez emitenta własnych papierów wartościowych
18:21KDM SHIPPING PUBLIC LIMITED AUDITED FINANCIAL STATEMENTS OF THE
18:12AMREST HOLDINGS SE Zbycie akcji własnych AmRest w ramach realizacji programu opcji menadżerskich
18:06Transakcje pakietowe
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.