Nowy Jork
Londyn
Warszawa
1 września 2015
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Ankieta SII
Wezwanie na Bioton
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
50 414,09
-1,69
13:51 01.09
 WIG20
2 117,20
-2,15
14:06 01.09
 mWIG40
3 621,42
-1,52
13:51 01.09
 sWIG80
13 108,95
-0,75
13:51 01.09
 WIG30
2 344,00
-1,86
13:51 01.09
 WIGdiv
1 066,78
-1,74
13:51 01.09
 RESPECT
2 571,28
-1,73
13:51 01.09
 WIG-Poland
51 600,17
-1,73
11:15 01.09
Stan rynku
2015-09-01
154 (25%)
121 (20%)
330 (55%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 749 315 553
WIG20 583 856 532
mWIG40 105 113 355
sWIG80 43 008 119
SpółkaObrót [zł]
PKN ORLEN 114 545 507
PZU 93 061 209
PKO BP 67 277 261
KGHM POLSKA MIEDZ SA 40 824 956
PGE 39 443 936
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
PRESENT240,85+41,67
EKOEXPORT14,40+33,33
EUROCASH42,06+1,11
PEKAO155,95-3,11
KGHM76,08-3,12
ISIAG1,25-35,57
BPC0,48-36,00
DerywatKursZm. [%]
FW20U15202 112,00-2,00
FW40U153 583,00-1,70
FPKOU1528,91-2,36
OW20I1528000,01-97,37
Waluty
01.09.2015
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,8985 -0,64
EUR 4,2297 -0,11
GBP 5,7527 -1,34
USD 3,7503 -0,73
Surowce
31.08.2015
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 566,000,00
cyna14 250,000,00
cynk1 795,000,00
miedz5 076,000,00
nikiel9 870,000,00
olow1 680,500,00
  Informacje DM
01.09.2015
14:02Przychody Grupy LPP w sierpniu wyniosły ok. 430 mln zł, wzrost o ok. 2 proc. rdr
13:56Wyniki sesji Towarowej Giełdy Energii SA z 2015-09-01
13:52LPP SA Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte przez GK LPP w sierpniu 2015 roku
13:43UOKiK: szczegółowe uzasadnienie zarzutów - nowa procedura UOKiK (komunikat)
13:42Zestawienie publikowanych w ubiegłym tygodniu cen wybranych towarów (tabela)
13:40AXA OFE wartość jednostki rozrachunkowej
13:37ATAL SA Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby
13:36MSW: policjanci z obwodu wołyńskiego otrzymają 38 nowych samochodów (komunikat)
13:33ATAL SA Treść uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy ATAL S.A. w dniu 31.08.2015 roku
13:18INTERNATIONAL PERSONAL FINANCE PLC Total Voting Rights
13:07MSZ uczciło pamięć dyplomatów poległych w czasie II wojny światowej (komunikat)
13:06AB AGROWILL GROUP CORRECTION: Interim information of Agrowill Group AB for the 6 months period ended 30 June 2015
13:03Fundusz EQT Partners zamyka biuro w Warszawie
13:03Fundusz EQT Partners zamyka biuro w Warszawie
13:03GPW SA - Indeksy - sesja
13:00Action po zakończeniu III kw. odniesie się do prognozy rocznej
12:55TRAKCJA PRKII SA Ustanowienie zastawu na aktywach spółki zależnej
12:37AB wypłaci do 20 proc. dywidendy za rok obrotowy 2014/15
12:31PGE chce sobie zapewnić długoterminowe finansowanie w tym roku
12:30Na Zachodzie wyprzedaż coraz mocniejsza, obawy coraz większe, a dna nie widać
12:30KCI SA Zakup udziałów KCI DEVELOPMENT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
12:19PGE może rozważyć dezinwestycje; chce zdywersyfikować portfel wytwórczy
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.