Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Zmiana cyklu rozrachunkowego z T+3 na T+2 * * *
23 października 2014
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Millennium w mediach
HM Inwest S.A.
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
PocketPC i Symbian
Java
BlackBerry
Android
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
53 413,99
0,21
11:04 23.10
 WIG20
2 438,38
0,38
11:20 23.10
 mWIG40
3 518,68
-0,13
11:04 23.10
 WIG50
3 089,68
-0,08
11:04 23.10
 WIG30
2 618,81
0,32
11:04 23.10
 WIGdiv
1 192,01
0,32
11:04 23.10
 RESPECT
2 808,26
0,53
11:04 23.10
 WIG250
1 186,10
-0,23
11:04 23.10
 WIG-Poland
05:34 23.10
Stan rynku
2014-10-23
186 (35%)
158 (30%)
191 (36%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
MiS80 0
WIG 371 823 493
WIG20 324 807 178
mWIG40 29 388 378
SpółkaObrót [zł]
ORANGE POLSKA 75 882 797
PKO BP 59 106 884
PZU 34 604 514
PEKAO 32 097 365
KGHM POLSKA MIEDZ SA 26 361 256
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
EASTSIDE0,02+100,00
APIS0,04+33,33
ORANGEPL10,21+2,61
PKNORLEN42,83+2,05
PKOBP36,64-0,57
EUROCASH35,00-0,77
UNITED0,05-16,67
IMAGIS0,96-25,58
DerywatKursZm. [%]
FW20Z14202 442,00+0,41
FW40Z143 544,00+0,23
FPGEZ1421,60+1,89
OW20W1423006,47-19,43
Waluty
22.10.2014
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,5003 -0,05
EUR 4,2228 -0,08
GBP 5,3332 0,01
USD 3,3275 0,87
Surowce
22.10.2014
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 990,000,71
cyna19 397,500,49
cynk2 223,000,77
miedz6 663,001,12
nikiel15 370,000,31
olow2 039,001,19
  Informacje DM
Zmiana cyklu rozrachunkowego z T+3 na T+2
Giełda Papierów Wartościowych rozpoczyna stosowanie wymogu dodatkowego potwierdzania zleceń maklerskich
23.10.2014
11:16Wartość indeksów branżowych z godz. 11.15
11:16Polski dług publiczny wg ESA2010 w II kw. 821 mld zł vs 810 mld w I kw. - Eurostat
11:09UOKiK: Wielka Loteria Drosed - wyrok sądu apelacyjnego (komunikat)
11:06Złotowe depozyty międzybankowe - WIBID,WIBOR
11:06W III kw. w niektórych obszarach gosp. tendencje wzrostowe osłabły - GUS (aktl.)
11:05Ceny energii w Niemczech mogą spaść czwarty rok z rzędu z powodu spowolnienia
11:01MetLife OFE informuje
10:59Ulgi podatkowe na trzecie i kolejne dziecko będą wyższe - uchwalił Sejm
10:59Fundusz Noble Funds ma poniżej 5 proc. Asbisu
10:58Konsumpcja prywatna może przyspieszać dzięki niskiej inflacji i stopom proc. (opinia)
10:54Sejm uchwalił zmiany w waloryzacji emerytur i rent w 2015 r.
10:51Rynek spodziewa się udanej aukcji SPW dzięki płatności kuponów (opinia)
10:49ASBISC ENTERPRISES PLC zawiadomienie o przekroczeniu w dół progu 5% ogólnej liczby głosów na WZA
10:47Aukcja LTE pozwoli operatorom zaspokoić rosnący popyt na mobilny internet - Audytel (opinia)
10:46W czwartek na GPW lekkie wzrosty, mocno drożeje Orange
10:44WADEX SA ogłoszenie o zwołaniu NWZ oraz projekty uchwał
10:39BBN: założenia projektu Doktryny cyberbezpieczeństwa RP (komunikat)
10:36We IX rdr wzrosła produkcja węgla kamiennego, stali i miedzi - GUS
10:36Sprzedaż usług w transporcie we IX wzrosła o 7,9 proc. rdr - GUS
10:33Dane o sprzedaży detalicznej w W.Brytanii we IX słabsze niż się spodziewano
10:33INDYGOTECH MINERALS SA informacja o wynikach częściowych badań
10:25Przeładunki w portach morskich we IX spadły o 3,8 proc. rdr - GUS
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.