Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Uprzejmie informujemy, że w dniu 03.04.2015 r. obsługa telefoniczna klientów prowadzona będzie w godz. 9 - 14.00. * * * * * * Godziny pracy Punktów Obsługi Klienta w dniu 03.04.2015 r. * * *
2 kwietnia 2015
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
54 032,68
-0,11
17:15 01.04
 WIG20
2 392,70
-0,14
17:15 01.04
 mWIG40
3 724,05
-0,21
17:15 01.04
 sWIG80
13 449,51
0,05
17:15 01.04
 WIG30
2 599,49
-0,22
17:15 01.04
 WIGdiv
1 208,86
0,04
17:15 01.04
 RESPECT
2 833,83
-0,11
17:15 01.04
 WIG-Poland
55 488,84
-0,13
17:15 01.04
Stan rynku
2015-04-01
261 (39%)
139 (21%)
264 (40%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 528 294 707
WIG20 1 167 167 215
mWIG40 244 785 836
sWIG80 65 962 618
SpółkaObrót [zł]
PKO BP 195 737 079
PEKAO 163 384 354
PGE 137 689 441
PZU 117 451 411
KGHM POLSKA MIEDZ SA 111 482 569
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
COLUMBUS0,36+38,46
BIOMAX0,32+28,00
PGNIG5,65+2,73
ALIOR85,40+2,52
BZWBK339,30-1,65
CYFRPLSAT24,41-2,16
DEMOLEN0,12-42,86
DORADCY240,01-50,00
DerywatKursZm. [%]
FW20M15202 368,00-0,08
FW40M153 760,00-0,13
FPKOM1534,01-0,12
OW20Q1521001,00-15,25
Waluty
01.04.2015
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,8929 -0,46
EUR 4,0665 -0,55
GBP 5,5928 -0,65
USD 3,7890 -0,62
Surowce
31.03.2015
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 784,50-0,11
cyna17 402,500,00
cynk2 080,50-0,26
miedz6 016,50-0,73
nikiel12 350,00-6,86
olow1 818,50-0,25
  Informacje DM
Uprzejmie informujemy, że w dniu 03.04.2015 r. obsługa telefoniczna klientów prowadzona będzie w godz. 9 -
Godziny pracy Punktów Obsługi Klienta w dniu 03.04.2015 r.
01.04.2015
23:07BORYSZEW SA Projekty uchwał Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Boryszew S.A. w dniu 28 kwietnia 2015 roku
23:05TOWARZYSTWO FINANSOWE SPÓŁDZIELCZYCH KAS OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWYCH
23:05BORYSZEW SA Termin i porządek obrad ZWZ Boryszew S.A.
22:31ERG SA ERG S.A. Realizacja programu skupu akcji własnych w celu odsprzedaży
22:22PCC Rokita chce przeznaczyć prawie cały zysk za '14 na dywidendę
22:15Spadki w USA po słabszych od oczekiwań danych makro
21:34HAWE SA Zbycie akcji własnych przez spółkę zależną. (RB-15/2015)
21:26CIR: premier w Polsat News (komunikat)
21:14PCC ROKITA SA Rekomendacja Zarządu Spółki w sprawie dywidendy
21:03PAMAPOL SA Otrzymanie zawiadomienia z Agencji Rynku Rolnego o uznaniu oferty PAMAPOL S.A. za najkorzystniejszą
20:47KNF i ZBP mają wskazówkę od MF, że ryzyko dot. kredytów w CHF należy rozłożyć - premier
20:28GROCLIN SA Nabycie oraz zbycie aktywów o znacznej wartości.
20:20Premier Kopacz zapowiedziała analizy dot. akcesji do EMU, ale bez daty wejścia
20:00Fundusze inwestycyjne - wartość jednostek netto
19:52Fundusze inwestycyjne - wartość jednostek netto
19:46FAMUR SA Zgłoszenie przez uprawnionego akcjonariusza projektu
19:42MIT MOBILE INTERNET TECHNOLOGY SA Nabycie akcji Spółki przez osobę wchodzącą w skład organów zarządzających Emitenta.
19:37WIG na koniec półrocza '15 może wynieść ok. 54 tys. pkt - PKO BP (opinia)
19:30POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA Ship-Service S.A. nabył obligacje wyemitowane przez PKN ORLEN S.A.
19:18INTERBUD-LUBLIN SA Zawarcie pakietu umów w związku z realizacją projektu centrum handlowego w Lublinie
19:17Zarządzanie kadrami a oczekiwania pracowników - na IV Kongresie HR SEG
19:12PLN zakończy kwartał w pobliżu obecnych poziomów, na SPW stabilnie - PKO BP (opinia)
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.