Nowy Jork
Londyn
Warszawa
13 lutego 2016
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
43 849,40
0,25
17:15 12.02
 WIG20
1 765,53
0,38
17:15 12.02
 mWIG40
3 310,61
-0,08
17:15 12.02
 sWIG80
12 332,42
0,00
17:15 12.02
 WIG30
1 967,52
0,27
17:15 12.02
 WIGdiv
936,61
0,18
17:15 12.02
 RESPECT
2 160,55
0,08
17:15 12.02
 WIG-Poland
44 782,29
0,23
17:15 12.02
Stan rynku
2016-02-12
260 (39%)
171 (26%)
235 (35%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 059 495 912
WIG20 846 810 597
mWIG40 168 384 296
sWIG80 26 892 898
SpółkaObrót [zł]
PKO BP 164 479 754
PEKAO 105 514 347
KGHM POLSKA MIEDZ SA 94 961 751
PZU 92 170 142
PKN ORLEN 88 999 414
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
MOBINI0,86+43,33
PLANETSOF0,22+37,50
MBANK323,70+3,80
PKOBP24,64+2,71
ALIOR59,20-2,47
PGNIG4,88-2,59
MEDGALIC0,20-23,08
ROVITA0,42-30,00
DerywatKursZm. [%]
FW20H16201 767,00+0,28
FW40H163 250,00+0,43
FALRH1660,00-2,22
OW20N1613500,20-74,68
Waluty
12.02.2016
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 4,0089 -1,11
EUR 4,4136 -0,61
GBP 5,6825 0,21
USD 3,9074 -0,37
Surowce
11.02.2016
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 483,50-0,03
cyna15 595,00-1,06
cynk1 708,000,32
miedz4 443,00-0,47
nikiel7 590,00-4,11
olow1 839,002,08
  Informacje DM
12.02.2016
22:40MSZ: spotkanie z Polonią w Monachium (komunikat)
22:26SMT SA Skup akcji własnych - podsumowanie
22:18SMT SA Nabycie akcji własnych
22:17MSZ w sprawie zaangażowania Polski w działania Globalnej Koalicji przeciwko tzw. Państwu Islamskiemu (komunikat)
22:12Wzrosty na Wall Street, drożały banki i ropa naftowa
21:54REGNON SA Informacja uzyskana na podstawie art. 69 ustawy o ofercie.
21:11PETROLINVEST SA Transakcja sprzedaży udziałów w spółce TOO EMBA JUG NIEFT
20:09GETIN NOBLE BANK SA NABYCIE OBLIGACJI GETIN NOBLE BANK S.A. PRZEZ NOBLE SECURITIES S.A.
19:50Fundusze inwestycyjne - wartość jednostek netto
19:11POZNAŃSKA KORPORACJA BUDOWLANA PEKABEX SA Zawarcie znaczącego aneksu
18:54CFI HOLDING SA Zawarcie znaczących umów przez Spółkę zależną od Emitenta
18:19Polimex planuje przychody spółki Mostostal Siedlce na 2,4 mld zł w latach '16-'20
18:10SUWARY SA Raport okresowy kwartalny skonsolidowany 1/2016 QSr
18:07MON: minister ON weźmie udział w uroczystościach 75. rocznicy pierwszego zrzutu Cichociemnych w Dębowcu (komunikat)
18:06HARPER HYGIENICS SA Zmiana umowy znaczącej
18:06Zamknięcia na giełdach w Europie (tabela)
18:04EBOiR rozważa udzielenie PGE kredytu w wys. 500 mln zł na inwestycje w sieć
18:04Transakcje pakietowe
18:02Stawka Polonia wzrosła do 1,38 proc. z 1,32 proc.
17:57MAGNA POLONIA SA Zawarcie umowy przez spółkę zależną
17:57OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 11.02.2016
17:56POLIMEX-MOSTOSTAL SA Obciążenie znaczących aktywów przez spółkę zależną
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.