Nowy Jork
Londyn
Warszawa
26 sierpnia 2016
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Emisja pierwotna Alior Banku
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Wezwanie ATM
Prospekt emisyjny MEDIACAP SA
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
47 456,36
-0,02
17:15 26.08
 WIG20
1 775,90
-0,32
17:15 26.08
 mWIG40
3 890,65
0,54
17:15 26.08
 sWIG80
14 223,25
0,62
17:15 26.08
 WIG30
2 030,76
-0,09
17:15 26.08
 WIGdiv
968,14
-0,03
17:15 26.08
 RESPECT
2 275,59
0,13
17:15 26.08
 WIG-Poland
48 240,95
-0,04
17:15 26.08
Stan rynku
2016-08-26
221 (34%)
186 (28%)
251 (38%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 164 586 746
WIG20 786 726 623
mWIG40 268 718 785
sWIG80 52 157 269
SpółkaObrót [zł]
PEKAO 226 204 216
KGHM POLSKA MIEDZ SA 84 814 538
CD PROJEKT 81 917 220
PKO BP 75 304 805
PKN ORLEN 71 575 172
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
M4B11,00+35,80
PLATIGE29,89+21,01
KGHM74,86+1,03
MBANK369,80+0,98
TAURONPE2,93-2,01
LOTOS28,90-3,67
LUXIMA0,04-20,00
HETAN0,62-28,74
DerywatKursZm. [%]
FW20U16201 779,00-0,34
FW40U163 840,00+0,63
FALRU1651,36-1,72
OW20U16185074,00+1,51
Waluty
26.08.2016
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,9695 0,30
EUR 4,3270 0,41
GBP 5,0641 0,35
USD 3,8328 0,36
Surowce
25.08.2016
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 644,30-0,15
cyna18 937,500,00
cynk2 294,800,88
miedz4 626,50-0,06
nikiel9 840,00-1,43
olow1 866,800,46
  Informacje DM
26.08.2016
19:15MEX POLSKA SA Raport okresowy półroczny za 2016 P
19:13JSW chce do '25 ograniczyć koszty o ok.1,6 mld zł, liczy na dodatkowe finansowanie
19:07Dochody budżetu w 2016 wyższe w stosunku do ustawy budżetowej o 4 mld zł - uzasadnienie
18:53W 2018-2020 stabilizacja realnego tempa wzrostu PKB na poziomie ok. 3,8-3,9 proc. - uzasadnienie
18:49W 2017 kurs złotego wyniesie 4,29 EUR/PLN - uzasadnienie do proj. budżetu '17
18:38Stopa bezrobocia rej. na koniec '16 8,9 proc., na koniec '17 8,0 proc. - uzasadnienie
18:36Deficyt C/A wyniesie w 2017 r. 0,8 proc. PKB - uzasadnienie do proj. budżetu 2017
18:33Słowa Yellen nie wykluczają podwyżki stóp Fed we wrześniu - Fisher
18:32JASTRZĘBSKA SPÓŁKA WĘGLOWA SA (44/2016) Zatwierdzenie przez Radę
18:25MSZ: zakończenie negocjacji pokojowych w Kolumbii (komunikat)
18:21INVESTMENT FRIENDS CAPITAL SA (40/2016) Dyspozycja utworzenia
18:18Zamknięcia na giełdach w Europie (tabela)
18:15Skrót wiadomości - piątek, 26 sierpnia, 18.15
18:13INVESTMENT FRIENDS CAPITAL SA (39/2016) Spłata zobowiązań z tytułu umów pożyczek przez Pożyczkobiorcę.
18:12DZIEŃ NA RYNKACH: Wall Street w górę, podwyższona zmienność na rynku walutowym po słowach Yellen
18:09IALBATROS GROUP SA (98/2016) Zmiana terminu publikacji raportu okresowego w 2016 roku
18:09KRAKCHEMIA SA (20/2016) Zmiana Statutu Spółki. Tekst jednolity Statutu Spółki.
18:08GRUPA KAPITAŁOWA IMMOBILE SA Raport okresowy półroczny za 2016 PS
18:07INVESTMENT FRIENDS CAPITAL SA (38/2016) Informacja o podjęciu przez
18:06GRUPA KAPITAŁOWA IMMOBILE SA Raport okresowy półroczny za 2016 P
18:06Sygnały z USA przesądzą o nastrojach, najbliższy opór na WIG 20 1.860-70 pkt. (analiza)
18:05Transakcje pakietowe
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.