Nowy Jork
Londyn
Warszawa
22 sierpnia 2017
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Analizy
Korporacje
IKZE
Columbus
WHSA
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Notowania 4 MAX
Notowania 3 MAX
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
62 486,29
0,10
12:34 22.08
 WIG20
2 380,22
0,12
12:50 22.08
 mWIG40
4 876,82
-0,22
12:34 22.08
 sWIG80
15 397,47
0,01
12:34 22.08
 WIG30
2 766,61
0,12
12:34 22.08
 WIGdiv
1 214,63
0,53
12:34 22.08
 RESPECT
3 131,81
0,08
12:34 22.08
 WIG-Poland
63 717,85
0,12
11:15 22.08
Stan rynku
2017-08-22
192 (34%)
152 (27%)
227 (40%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 521 228 964
WIG20 378 745 912
mWIG40 53 403 228
sWIG80 39 818 481
SpółkaObrót [zł]
KGHM POLSKA MIEDZ SA 83 292 852
EUROCASH 57 362 219
PLAY COMMUNICATIONS 38 462 989
ENERGA 28 675 503
PZU 28 182 444
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
EUROCASH35,71+5,71
KGHM123,40+1,69
PKNORLEN107,15-0,79
PKOBP34,99-1,13
BIZTECH0,45-34,78
FACHOWCY0,32-58,97
DerywatKursZm. [%]
FW20U17202 377,000,00
FW40U174 821,00-0,02
FSNSU174,30-1,15
OW20I17245013,31-6,07
Waluty
22.08.2017
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,7623 -0,05
EUR 4,2772 0,06
GBP 4,6694 -0,40
USD 3,6334 -0,20
Surowce
21.08.2017
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium2 079,000,74
cyna20 497,501,12
cynk3 122,50-0,49
miedz6 573,501,42
nikiel11 347,503,16
olow2 345,00-0,58
  Informacje DM
22.08.2017
12:39PK: akt oskarżenia przeciwko byłemu prezesowi Sądu Apelacyjnego w Krakowie (komunikat)
12:21OPEN FINANCE SA (133/2017) ZAWIADOMIENIE O TRANSAKCJACH NA PAPIERACH WARTOŚCIOWYCH OPEN FINANCE S.A.
12:14PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO PEPEES SA (20/2017)
12:07Na nowelizacji ustawy o OZE zyskają spółki energetyczne SP, najbardziej Energa - Moody's
11:54Tabela kursów średnich NBP nr 161/A/NBP/2017
11:49Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR
11:47IDEA BANK SA (99/2017) INFORMACJA O TRANSAKCJACH NA OBLIGACJACH EMITENTA UZYSKANA W TRYBIE ART. 19 MAR
11:20Vestor DM podwyższa zalecenie dla Lotosu do "neutralnie"
11:08Aplisens liczy na 2-3 proc. wzrost przychodów rdr w '17; w '19 może wejść na rynek w USA
11:04UOKiK ws. zgoda na koncentrację: Empik - Platon (komunikat)
11:00Monitor kadrowy - zestawienie od 15 do 21 sierpnia
10:58B. Handlowy liczy, że większość wzrostu wyniku prowizyjnego z II kw. jest powtarzalna
10:52MSZ: wiceminister Joanna Wronecka z wizytą w Nigerii (komunikat)
10:12PBG SA (44/2017) Otrzymanie Zawiadomienia w związku z art. 69 ust. 1
10:12PRAIRIE MINING LTD. (28/2017) APPROVAL OF SPATIAL DEVELOPMENT PLAN RECEIVED
09:50DZIEŃ NA FX/FI: Stabilizacja EUR/PLN; obligacje długoterminowe mogą tanieć
09:40DZIEŃ NA RYNKACH: Na zachodnich giełdach inicjatywę przejęli optymiści
09:23PBG SA (43/2017) Otrzymanie Zawiadomienia w trybie art. 69 ust. 1
09:04Cena maksymalna oferowanych akcji The Dust to 12 zł; wartość całej oferty przekracza 2,6 mln zł
09:02WIG 20 na otwarciu wyniósł 2380,47 pkt (+0,13%)
08:41Nowy projekt ws. deputatów węglowych w sierpniu skierowany do KPRM - ME
08:31Giełdy w Azji: Nikkei 225 stracił 0,05 proc., w Chinach SCI w górę o 0,07 proc.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.