Nowy Jork
Londyn
Warszawa
22 sierpnia 2014
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Millennium w mediach
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
PocketPC i Symbian
Java
BlackBerry
Android
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
52 294,93
-0,02
17:15 21.08
 WIG20
2 449,87
-0,05
17:15 21.08
 mWIG40
3 405,31
-0,32
17:15 21.08
 WIG50
2 951,21
0,01
17:15 21.08
 WIG30
2 619,27
-0,13
17:15 21.08
 WIGdiv
1 178,33
0,26
17:15 21.08
 RESPECT
2 793,93
0,15
17:15 21.08
 WIG250
1 142,95
0,63
17:15 21.08
 WIG-Poland
53 695,94
-0,05
17:15 21.08
Stan rynku
2014-08-21
258 (39%)
171 (26%)
233 (35%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
MiS80 36 843 515
WIG 1 403 970 573
WIG20 1 182 578 349
mWIG40 151 544 617
SpółkaObrót [zł]
PEKAO 262 168 665
PKO BP 148 268 124
KGHM POLSKA MIEDZ SA 140 101 549
PGE 113 163 247
ORANGE POLSKA 84 363 060
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
SFERANET1,54+54,00
EKIOSK0,74+37,04
KERNEL27,90+2,88
ORANGEPL10,88+2,06
SYNTHOS4,79-1,24
MBANK461,65-3,52
WEEDO0,23-20,69
UBOATLINE1,80-23,40
DerywatKursZm. [%]
FW20U14202 407,00-0,21
FW40U143 352,000,00
FTPEU145,26+1,74
OW20I1428000,01-96,97
Waluty
21.08.2014
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,4587 0,08
EUR 4,1893 0,13
GBP 5,2350 -0,11
USD 3,1569 0,31
Surowce
20.08.2014
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium2 047,000,00
cyna22 412,000,00
cynk2 314,000,00
miedz6 863,000,00
nikiel18 677,000,00
olow2 238,000,00
  Informacje DM
Zmiana zasad składania dyspozycji przelewów
22.08.2014
07:51Ceny ropy w Nowym Jorku spadają po danych o zapasach benzyny w USA, tańsza też ropa Brent w Londynie
07:46QUMAK SA aneksy do umowy znaczącej
07:45PAGED SA zawarcie znaczącej umowy przez jednostkę zależną
07:42ABC DATA SA nabycie akcji własnych
07:36ED INVEST SA Raport okresowy półroczny za 2014 P
07:33Spready kredytowe CDS
07:23Przegląd prasy gospodarczej, piątek, 22 sierpnia
07:02MOSTOSTAL PŁOCK SA Raport okresowy półroczny za 2014 SA-P
07:00Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 22 VIII - 26 VIII
07:00Kalendarium rynku kapitałowego GPW 22.08.2014 - 26.08.2014
07:00Kalendarium rynku NewConnect 25.08.2014 - 27.08.2014
06:37Musimy być gotowi na wszystko - szef Pentagonu o Państwie Islamskim
06:03W okresie I-V eksport branży moto wzrósł o 0,8 proc. rdr do 7,8 mld euro - AutomotiveSuppliers
06:00Skrót wiadomości - czwartek, 21 sierpnia
06:00Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 22 VIII - 29 X
21.08.2014
22:15S&P 500 na historycznych szczytach po danych z gospodarki USA (opis)
22:13DJI na zamknięciu wzrósł o 0,36 proc., S&P 500 zyskał 0,30 proc.
20:31Niemcy nie wyślą żołnierzy ani do Iraku ani na Ukrainę - Merkel
20:25OPONEO.PL SA Raport okresowy półroczny za 2014 PSr
20:08Minister obrony Niemiec zapewnia Kraje Bałtyckie o solidarności NATO
19:55POLISH ENERGY PARTNERS SA powołanie Wiceprezesa Zarządu
19:07Moody's obniżył rating NWR do "Ca", perspektywa negatywna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.